מי אנחנו?

אנו חובבי טיולים בעלי משפחות מתחומי עיסוק שונים, והחלטנו להקים את האתר מתוך רצון לחלוק עם הציבור את הניסיון הטיולי שצברנו. האתר עלה לאוויר בשנת 2012 ומכיל כיום למעלה מ 800 מסלולי טיול, מקומות מעניינים, מעיינות, אטרקציות ומקומות אירוח שונים [בתי הארחה, צימרים לזוגות, צימרים למשפחות ואתרי קמפינג].

באתר "נלך" מפורסמים אך ורק מסלולי טיול, מעיינות ומקומות מעניינים שאנו או חברינו ביקרנו בהם ואנו מעדכנים את האתר כל הזמן ע"פ עדכונים אותם אנו מקבלים מציבור המטיילים. אם שמתם לב שטעינו או לא דייקנו בתיאורינו נשמח אם תעדכנו אותנו במייל – editor.nelech@gmail.com

היות שהאתר אינו מופעל ע"י משרד פרסום או חברה גדולה – אנו מממנים את הוצאותיו באמצעות פרסומים של מקומות אירוח [בתי הארחה, צימרים ואתרי קמפינג] ואטרקציות [מוזיאונים, חברות לטיולי ג'יפים, מרכזי מבקרים ועוד] – אם אתם פונים למקומות המפורסמים באתר, נודה לכם אם תציינו שהגעתם בעקבות הפרסום באתר "נלך". בעלי מקומות אירוח ואטרקציות המעוניינים לפרסם באתר מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 050-8421043 או במייל editor.nelech@gmail.com. 

אנו עושים הכל על מנת לוודא שהמידע שבאתר הינו אמין, מעודכן ותקין, לשעת כתיבתו. אולם היות וטבעו של מידע זה שהוא נמסר ממקורות שונים ואין באפשרותנו לאמת אותו תמיד באופן אישי, והיות וטבעו של עולם שהוא משתנה מרגע לרגע. הרי שהמידע נמסר כמידע לידיעה בלבד ואינו מהוה המלצה או אישור לעשות פעילות זו או אחרת, וללכת למקום זה או אחר.  על המטייל חלה החובה ההלכתית והחוקית לוודא את מהימנות המידע, לנקוט כל צעד הנדרש ע"פ ההוראות והנהלים השונים לשם הבטחת שלומו הגופני והכלכלי ושלום השוהים עימו. ולעשות שיקול דעת לפני כל פעולה ומעשה.  אתר הטיולים "נלך" לא ישא באחריות לשום צעד שנעשה על בסיס פריט מידע כזה או אחר שהושג כתוצאה מצפיה באתר. כל הפרסומים של המקומות התיירותיים באתר  הינם על אחריות המפרסמים בלבד.

כל הזכויות על החומר הצילומי והתיאורי של מסלולי הטיול והמקומות השונים המתוארים באתר הינם של אתר הטיולים "נלך", אלא אם כן נכתב אחרת. אין להשתמש בשום תמונה מהאתר ללא קבלת אישור בכתב מעורכי האתר.

אנו מקווים שתהנו מהשימוש באתר.