5 מקומות מומלצים באילת

אילת מהווה את עיר הנופש האולטימטיבית של ישראל. עשרות אלפי ישראלים "יורדים" דרומה מדי שנה על מנת ליהנות מקצת חוויה של חו"ל בלי לצאת מהארץ. הדבר מתאפשר בזכות העובדה שאילת הינה העיר היחידה בישראל השוכנת לחופי הים האדום, מה שהופך אותה באופן אוטומטי לשינוי מרענן, גם עבור חובבי חוף הים שמבלים את רוב הימים החמים ברביצה בחופי הים התיכון. מלבד זאת, העיר אילת מציעה מגוון רחב של אטרקציות, כאשר עבור רבים העיקריות שבהן הינם מלונות באילת. אך מלבד רביצת "בטן גב" ניתן ליהנות ממגוון רחב של בילויי שמציעה אילת. את הנופש תמיד אפשר להתחיל בטיול היכרות באזור הטיילת, שבה מרוכזים גם חלק מהאטרקציות. בנוסף, לחובבי הטבע והאקסטרים, ניתן לעלות מעט צפונה וליהנות מהאטרקציות האופייניות לאזור הנגב – מסלולי טיול מדבריים, טרקטורונים, סנפלינג ואפילו צניחה חופשית.

5 האטרקציות הידועות ביותר באילת

המצפה התת-ימי

המצפה התת-מי מזמן הפך לסמל אמיתי של אילת. התצפית פותחת צוהר ייחודי לעולם המים ולכל החי בהם. התצפית עצמה הינה רק בסיס המתחם, שבו ניתן ליהנות ממגוון בילויים נרחב, בניהם בריכת כרישים, בקתת אמזונס, בריכת צבים וחתולי ים, הפעלות שונות לילדים, שיט בסיכת זכוכית – קורל אלפיים. וכל זאת לצד בתי קפה ומסעדות וחנויות לקניית מזכרות, הדפסת תמונות למזכרת ועוד ועוד.

ריף הדולפינים

אחד מהמקומות הידועים באילת ובארץ כולה, אתר אטרקטיבי המושך אליו אינספור מבקרים מכול הארץ והעולם. הריף נוצר מתוך אהבה והתחשבות בעולם הטבע ולחיזוק הקשר בין האדם לטבע. במקום אטרקציות מגוונות הפונות לא רק לבילויים, אלא גם להבראה – טיפולי הידרותרפיה, שחייה עם דולפינים והיקשרות עימם הידועה כהשפעה חיובית על אנשים עם מוגבלויות או הסובלים מטראומה. בנוסף, במקום בריכות אינספור, הקרנות של סרטי טבע ואירועים מיוחדים.

חוף אלמוג – צלילה עם שנורקלים

חוף אלמוג נמתח בין המצפה התת-ימי ועד לאזור שמדרום למסוף הנפט – בחלק הדרומי של העיר. במקום ניתן ליהנות מאלמוגים קסומים וצלילה במים לא עמוקים להתרשמות מעולם המים הקסום. בנוסף, חוף זה מתאים מאוד לגלישה וממוקמים לצידו מלונות באילת, מסעדות, ברים ובילויים נוספים לשעות הלילה.

פארק הקרח

אם החום של אילת מתחיל להציק לכם ואתם רוצים להתקרר קצת, פארק הקרח זה בדיוק מה שאתם צריכים. מלבד משטח ההחלקה על הקרח, ניתן ליהנות ממגוון חנויות מכל הסוגים, ואטרקציות מהנות כגון מכוניות מתנגשות, משחק ווידיאו, איגלו עם שלג מלאכותי ועוד. הבריחה המושלמת לימי אוגוסט הלוהטים.

קניון מול הים

לכאורה, מה הסיבה לרדת לאילת בשביל להסתובב בעוד קניון? אך קניון מול הים הינו לא סתם קניון, הוא הקניון היחיד בארץ ללא מע"מ, מה שהופך אותו למוקד הקניות המשתלמות ביותר. בנוסף, בקומה העליונה ניתן ליהנות מתצפית ייחודית על מטוסים ממריאים ונוחתים בשדה התעופה המקומי.