5 יעדים מומלצים לטיולי משפחות ברחבי הארץ

אם ישנה דרך נפלאה במיוחד לגבש וללכד את המשפחה בזמן איכות היא טיולים משותפים. כעת, כשעונת הקיץ עוד רגע בפתח ואיתה גם החופש הגדול, הרי שיש לכם לא מעט זמן פנוי עם הילדים ושאלה אחת שמרחפת מעליכם והיא "מה כבר אפשר לעשות איתם?". אם כן, רגע לפני שאתם מרימים ידיים ושוב פוקדים את חוף הים או הבריכה העירונית, הנה לפניכם 5 אטרקציות מובילות שיכולות להיות מוכתרות בקלות כיום כייף או טיול מוצלח שלכם עם בני המשפחה.

1.מגלים את עיר הבירה ירושלים

עיר הבירה של ישראל, ירושלים, טומנת בתוכה לא מעט אטרקציות נפלאות המתאימות לכל המשפחה. טיולי משפחות לא אחת מסתמנים כמשימה לא בהכרח קלה, שכן צריך למצוא יעדים או אטרקציות המתאימים גם לקהל המבוגרים וגם לקהל הילדים. אם כן, בירושלים תוכלו לערוך סיור בעיר דוד, דרכה תגלו את הסודות הכמוסים שלל העיר העתיקה דרך נביאים, מלכים והסיפורים המרתקים מספר התנ"ך. האטרקציה הזו הינה חוויה מלמדת ועשירה הכוללת בתוכה גם ביקור במייצגי התל מימד החדישים בעיר דוד.

2.אתה נמצא ביפו!

אולי לא ידעתם, אך יפו היא אחת מערי הנמל העתיקות ביותר בעולם. יפו, שכבר באופן רשמי הינה חלק מתל אביב, מגלמת בתוכה מיזוג של תרבויות, קצב אתני, נופים ואתרים עשירים המתאימים לטיולים לכל המשפחה. אחד מהיתרונות הגדולים בביקור בעיר מעבר להיותה פנינה תרבותית עשירה, הוא מיקומה הגיאוגרפי המרכזי, הנגיש מכל נקודה בארץ. מה מחכה לכם בעיר? תרבות ואומנות, קניות אותנטיות בשווקים הפופולאריים ואפילו לא מעט רומנטיקה אל מול גלי הים התיכון.

3.מוזיאון הילדים בחולון

אחת האטרקציות שצברו לעצמן שם בשנים האחרונות היא מוזיאון הילדים בחולון. בעוד מרבית המוזיאונים מציגים מייצגים שונים שכל שיש לעשות איתם הוא להביט בהם ולשאוב השראה, כאן מדובר על מוזיאון אחר בתכליתו המזמין את הילדים לנסות, לגעת ליהנות ולשחק. הפעילויות במוזיאון הינן עשירות ורבות ומתאימות לקשת רחבה של גילאים – כך שתוכלו ליהנות עם ילדים בכל גיל.

4.גן החיות התנ"כי בירושלים

אם תרצו לגלות את ירושלים אך דרך פאן אחר בה, הרי שתוכלו להגיע לחוויה בלתי נשכחת בגן החיות התנ"כי בעיר. התכלית העיקרית של הקמת הגן הייתה ליצור אוסף זואולוגי, כאשר מטרת העל שסומנה היא לשמר זנים ייחודים של בעלי החיים שהוכתרו ככאלו הנמצאים בסכנת הכחדה. לא בכדי נקרא גן החיות התנ"כי ככזה, ובו תוכלו לראות בעלי חיים שהוזכרו בספר התנ"ך. חוויה לכל המשפחה, מובטחת!

5.ביקור בנמל אשדוד

אם תרצו לטייל וליהנות עם המשפחה מבלי לשלם כסף על אטרקציה, הרי שתוכלו לעשות זאת בביקור בנמל אשדוד. בואו לגלות את העולם המרתק, העשיר והקסום של נמלי הים. בסיור זה תוכלו ליהנות מחוויה עשירה שתעניק לכם טעימה מההיסטוריה של הנמל המפורסם, תוך צפייה בעבודות המתבצעות בנמל עם מטענים, מנופים ואוניות שחונות בו.