רוח השינוי החיובית בחברות הביטוח – מטיילים רק עם ביטוח

יש גופים שפשוט קשה לנו לאהוב ובין זה כולל גם את חברות הביטוח. הבעיה היא שהסטיגמה שנוצרה לחברות הביטוח אינה נכונה ואינה מוצדקת ברוב המקרים ולפעמים אנחנו יכולים להפסיד לא מעט כסף ולא מעט הטבות בגלל הדעה המוקדמת, והלא נכונה שלנו על חברות הביטוח השונות. בשנים האחרונות, חברות הביטוח הגדולות בשוק וגם החברות הקטנות שנכנסו למשחק יצרו רוח חדשה, הביאו שינוי מרענן והנגישו את המידע לכלל הלקוחות. התחרות גדלה, האופציות עבור הלקוחות גדלו וכך נוצר שוק פתוח שבו המבוטחים הם למעשה המרוויחים הגדולים ביותר. דוגמה מצוינת היא ביטוח הנסיעות לחו"ל כאשר יותר ויותר ישראלים יוצאים לחופות מעבר ליום והתחרות בין חברות הביטוח גדולה מאוד בתום וכמובן שגם המחירים יורדים בהתאם. אז אם אתם מתכננים בקרוב חופשה משפחתית מעבר לים, חשוב שתיקחו בחשבון את מחירי ביטוח הנסיעות לחו"ל שהופכים לזולים יותר מרגע לרגע.

במהלך החופשה יכולים לקרות לא מעט מקרים לא רצויים ובדיוק בשביל זה קיים ביטוח הנסיעות כדי להגן עליכם גם שאתם רחוקים מבית החולים המוכר או מרופא המשפחה שלכם. חברות ביטוח כאמור עוסקות בהרבה מאוד נושאים ובין היתר חברות הביטוח הגדולות עוסקות בתחום ביטוחי הבריאות שמשלימים את הביטוח הרפואי הבסיסי דרך קופת החולים, ביטוח רפואי לנוסעים לחו"ל כדי שנוכל להיות מכוסים בכל מקרה גם מעבר לים, ביטוח רכב שמגן עלינו בשעת תאונה או פגיעה ברכב, קופות גמל וקרנות השתלמות שעוזרות לנו לקבל תשואות מהכסף שלנו וכמובן קרנות הפנסיה ששומרות על הכסף שלנו לאחר שנגיע לגיל הפרישה. חברות ביטוח רבות מציעות ללקוחות לא רק שירותי ביטוח ופיננסים מהמובילים ביותר אלא גם אתרי אינטרנט מתקדמים ונגישים, מוקדי שירות זמינים הכוללים נציגים מיומנים וכמובן מחירים משתלמים שיורדים יותר ויותר ככל שהתחרות בענף גדלה. אם נחזור לדוגמה של ביטוח נסיעות לחו"ל אז חשוב להדגיש שחברות הביטוח הגדולות משאירות עבור הנופשים והטסים לחו"ל מוקד חירום שפועל 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע והכל במטרה להיות שם עבור המבוטחים בכל זמן ובכל מקום בעולם.

חברות הביטוח הגדולות- כי אין תחליף לניסיון

בשנים האחרונות מנסות יותר ויותר חברות ביטוח חדשות להיכנס לשוק כאשר חלק מצליחות יותר וחלק מצליחות פחות. חשוב להדגיש שדווקא בתחום הביטוח, ולא משנה אם מדובר בתחום הבריאות, הפיננסים או בפנסיה מומלץ מאוד לבחור חברה בעלת עוצמה כלכלית וכמובן חברת ביטוח שיש לה את הניסיון הדרוש. חברות ביטוח של הפניקס זו למשל בחירה נבונה וחכמה, מדובר באחת החברות המצליחות והגדולות ביותר בישראל, חברה שלא יכולה להיעלם מהמפה וחברה שתישאר איתנו לעוד הרבה מאוד שנים קדימה. אחד המוצרים המוכרים ביותר הוא הביטוח שאנו רוכשים כאשר אנחנו טסים לחו"ל ואם אתם מתכננים טיסה בקרוב זה בדיוק הזמן להתקשר ולכסות את עצמכם. בביטוחים לטווח קצר, כמו למשל ביטוח נסיעות מומלץ מאוד לבחור חברה בעלת ניסיון ועצומה כלכלית כדי שתוכלו להיות בטוחים שתקבלו את הכיסויים שהובטחו לכם ושהתהליך יקרה במהירות ובפשטות.

אז לפני שאתם עולים על המטוס ואחרי שדאגתם לדרכון, לבגדים החמים ולמדריך הטיולים המפורט אל תשכחו לדאוג גם לביטוח הנסיעות. חברות הביטוח בישראל מנסות לשפר כל העת את איכות השירות, את איכות המוצרים ואת איכות הנגישות הדיגיטלית שהולכת וצוברת תאוצה ככל שעוברות השנים, על מנת להיות בטוחים שבחרתם נכון מומלץ מאוד לבחור בחברת ביטוח גדולה וחזקה ולא בחברת ביטוח חסרת ניסיון.