צימרים בטבריה - כי אין כזו פריחה עוד בעולם

אם אתם מתכוונים לשבות בצימרים בטבריה כדאי שתדעו איזה נוף אתם יכולים לראות באזור, באיזה אתרים כדאי לכם לבקר ולמה הכי חשוב זה לקחת צימרים בטבריה ולא בית מלון.

צימרים יש להדגיש ממוקמים רובם בישובים כפריים באזור טבריה. כאשר אנשים נוסעם לטייל, הם בהחלט רוצים להחליף את הנוף האורבני שלהם, במשהו יותר כפרי, כזה שהם לא רואים כל יום מול העיניים. הרעיון המרכזי של טיול הוא להשתחרר מלחץ, עבודה ושגרה, ולעשות משהו לא שגרתי. אם כך, לאנשי העיר ובמיוחד להם אין כמו לשהות בצימרים בטבריה ומשם להתחיל לעשות את הטיול.

טיול שלווה כי יש צימרים בטבריה

שהות בצימרים בטבריה מבטיחה לכם שהות שלווה ושקטה. אתם לא נמצאים בבית מלון, לא בחדר אוכל עם עוד הרבה אנשים שאתם לא מכירים ולא חולקים את הטיול שלכם עם זרים. כאשר אתם לוקחים צימרים בטבריה אתם לוקחים חדר בו אתם נמצאים בם בן או בת זוג ואם מדובר במשפחה אז אתם לוקחים צימר של 2 חדרים או 2 צימרים צמודים שיספיקו להכיל את כל המשפחה.

לפעמים הטיול עצמו ובעיקר לעירוניים שמתגעגעים לטבע, זה לשבת בגינה של הצימר ולהסתכל על השמיים. הרבה פעמים לצימר יש גם ג'קוזי וספא צמוד מה שאומר שאתם יכולים לבלות בספא ולשלב את זה עם פעילות של יוגה ושלווה. מדיטציות ועוד. זאת הסיבה שבגללה הרבה מאוד אנשים מעדיפים צימרים בטבריה ולא בתי מלון.

ביקור במעיינות חמים- חלק מהשלווה שבטבע

בדרום העיר טבריה שוכנת העיר העתיקה חמת ובה 17 מעיינות עם מים תרמו מינראליים בריאים. יש אנשים שבאים במיוחד כדי לטבול במעיינות הללו.

המעיינות הללו נובעים של עשרות מטרים מתחת לאדמה והם חלחלו בה אלפי שנים וכך נוצרו ההרכבים החיוניים שבהם. יש בהם מינרלים שונים המסייעים לחולים במחלות שונות.

למי שאוהב לעשות יוגה ומדיטציה מומלץ גם לטבול במעיינות החמים הבריאים. לכן כדאי מאוד לחובבי השלווה והיוגה לשהות בצימרים בטבריה קרובים לעיר העתיקה.

לראות את יער שוויץ

בחירה בצימרים בטבריה קרוב ליער שוורץ תבטיח לכם ביקור באחד היערות הכי מרשימים שיש בארץ.

יש ביער חורשת אקליפטוס, שבילי טיול מסומנים וכך אתרי פיקניק ומנוחה. יש מסביב מצפורי רבים מהם ניתן להשקיף על הכינרת ולהתפעל מיופי של ה"שלולית" הכחולה כמו גם מהרי החרמון והגליל.

ליער הזה קוראים יער שוויץ על שום שהוא הוקם ע"י נדיבים שוויצריים יהודיים. בשנת 1934 בעקבות גשמים וסחף, הייתה במקום מפולת גדולה, אך מאז חוזקה הקרקע ע"י מדרגות ונטיעת עצים נוספים. בהטסף ליר שוויץ יש באיזור טבריה מסלולי טיול רבים.

אין ספק כי איפה שלא תלכו ביער תחושו את הטבע, הריח הטוב של העצים והאוויר הנקי, טיול שכל כולו טבע בריא בשילוב שהייה בצימרים בטבריה ממש לא רחוק.