סיורים מודרכים בירושלים- לחוות את הקדושה, להרגיש את האווירה

למדינת ישראל יש אין ספור מקומות מרהיבים ואטרקציות עוצרות נשימה אבל אין ספק שעיר הבירה על שלל פעילותיה ויופייה הנדיר היא המקום המיוחד ביותר. העיר שמקודשת לשלוש הדתות טומנת בתוכה פעילויות הקשורות בעבר של העיר, בתרבות של העיר, בקדושה של העיר, בארכיטקטורה של העיר, בהיסטוריה של העיר, בחיי הלילה של העיר והפסיפס המיוחד הזה מייצר סיור בלתי נשכח הן עבור מטיילים ישראלים והן עבור תיירים מחוץ לארץ. במהלך הסיור ניתן ליהנות מהעיר העתיקה על שלל חומותיה ויופייה הנדיר, ממוזיאונים המספרים את סיפורה ההיסטורי של העיר, מהמקומות הקדושים שמעניקים תחושה אלוהית, מהאטרקציות והפעילויות הקשורות באחת הערים המפורסמות בעולם וכמובן מהמפגש עם אנשי המקום שדרכם ניתן ללמוד את ירושלים בצורה המדויקת ביותר. סיורים מודרכים בירושלים הם חוויה יוצאת דופן עבור כל תייר או מטייל שרוצה לחוות גם קודש וגם חול, גם היסטוריה וגם הווה, גם בנייה עתיקה וגם בנייה חדשנית, גם אנשים שמרניים וגם אנשים ליברלים ולמעשה ירושלים משלבת תרבויות, מגזרים ודעות שונות אשר ביחד מרכיבים פסיפס מיוחד שמושך אליו תיירים מכל רחבי העולם. סיורים מודרכים בירושלים כוללים אטרקציות ופעילויות רבות אשר נחקקות בזיכרון ובהחלט ניתן לומר שירושלים היא עיר מיוחדת לא רק במושגים של מדינת ישראל הקטנה אלא מדובר באחת הערים המיוחדות והמרתקות ביותר גם בהשוואה לשאר המקומות בעולם.

סיורים מודרכים בירושלים- האטרקציות המובילות

עיר דוד: המופע האורקולי-נסו לדמיין מוזיקה מקורית ברקע, הלילה יורד על עיר הבירה של ישראל, אורות בכל הצבעים נוגעים בחומות העיר ירושלים והכול קורה ביחד לרגעים נדירים ביופיים. המופע מספר את סיפורה של ירושלים מאז הקמתה וממחיש את היופי וההיסטוריה של העיר במופע מרהיב הנערך כארבעים וחמש דקות. המופע מתאים לכל הגילאים ומוצג בשפות שונות ומתאים גם למטיילים ישראלים וכמובן לתיירים מכל העולם.

מעלית הזמן-בואו לראות את ירושלים בעזרת מושבים הנעים בשישה כיוונים שונים, מלווה באפקטים מיוחדים, אווירה מחשמלת שיוצרים ביחד חוויה בלתי נשכחת. במהלך המופע נחזור ביחד לתקופות שונות בירושלים הכוללות את מלכי ישראל אשר מלכו בירושלים, בתי המקדש שנחרבו, העיר הביזנטית ועד סיור ממעוף הציפור של העיר בהווה. גם האטרקציה הזו מוצגת בשפות שונות ומתאימה לכל הגילאים.

סיור ברחובות העיר העתיקה- לפעמים לא צריך אטרקציה מיוחדת כדי לחוש את העיר ולהרגיש את ההיסטוריה והתרבות שיש לירושלים להציע. לפעמים מספיק טיול רגלי בסמטאות ברובע היהודי, בשערי העיר, בטיילת החומות המקיפה את העיר העתיקה בכותל, בסמטאות הצרות, בשוק מחנה יהודה, בכניסה לעיר ובכל יתר המקומות על מנת להבין כמה עוצמה יש בעיר שקדושה לשלוש הדתות. הסיור מתאים לכל הגילאים ורצוי להרבות בשתייה ולהביא נעליים נוחות כדי ליהנות מהטיול ולמקסם את החוויה.

סיבוב קניות בקניון מלחה- בסופו של דבר, אחרי כל התרבות, הקדושה וההיסטוריה שסופגים במהלך היום אין כמו שופינג שכולל את כל הרשתות המפורסמות והמובילות ביותר בעולם. קניון מלחה הוא קניון עצום במושגים ישראלים ובתוכו ניתן למצוא את כל המותגים והמאכלים שכולנו אוהבים. סיור בירושלים אינו מושלם בלי בזבוזים בקניון הגדול ביותר בירושלים.