נופש בוילה למשפחות סביב מסלולי טיולים בגליל המערבי

הגליל המערבי מציע ערב רב של מסלולי טיול מרהיבים ומיוחדים , מרחבים ירוקים לשטוף בהם את העיניים ונחלים ומעיינות צוננים להתרענן בהם. תושבי הגליל והצפון הדרים בסמיכות לאתרי הנופש נהנים מימי טיול מהנים ומלמדים וחווים את אהבת הארת דרך הרגליים לעתים קרובות. המבקרים מן המרכז והדרום נפעמים לנוכח שכיות החמדה שמציע הטבע הצפוני, וכל ביקור בגליל המערבי ובמרחביו מותיר טעם של עוד.

רוצים לנפוש בוילה באזור? לרשותכם רשימת וילות בגליל המערבי באתר וילה דילס

צורת אירוח חדשה יחסית שהעניקה פתרון לתושבי הארץ המגיעים מרחוק ומעוניינים לחוות את הגליל מעבר למספר שעות לאחריהן יאלצו להצטוות לפקקים דרומה היא אירוח משפחות בווילות. הגליל המערבי לצד הטבע המשגע שהוא מציע, מכיל גם אזורי התיישבות רבים, בניהם העיר נהריה, עכו, מעלות, כפר ורדים, כרמיאל ויישובים רבים נוספים בניהם מושבים וקיבוצים. וילה המיועדת לאירוח תכלול את כל אשר תזדקק לו משפחה בחופשה ותחסוך את ההתארגנות וסחיבת הציוד מהבית וזאת לצד שירותים ורמת אירוח שאינה נופלת מזאת הנהוגה בטובי המלונות.

השהייה בווילה תאפשר יציאה למסלולי הגליל המערבי מדי יום, ללא הלחץ שבחזרה הביתה, כאשר בסופו של יום תמתין למשפחות המתארחות וילה מפנקת, מטבח מאובזר, מקלחות חמות ובמקרים רבים גם ג'קוזי מפנק, בריכת שחייה פרטית ומרחב משפחתי נוח ונעים.

ריכזנו עבורכם מספר מסלולים מומלצים בגליל המערבי למשפחות המעוניינות בחופשה קצת אחרת:

חורבת הגעתון ונחל הגעתון- נחל הגעתון הוא נחל שזורם מחורבת הגעתון ועד לעיר נהריה וחוצה את הרחוב הראשי שגם נקרא על שמו. בחורבה תמצאו מסלול טיול משפחתי ונוח, מתאים לטיול עם ילדים ואף כולל מספר פינות עצירה בהן ניתן להתעכב לפיקניק משפחתי על שפת הנחל. בעונה החמה ניתן יהיה גם להשתכשך מעט במימיו ולהתחבא תחת צל העצים הרבים שבמקום.

עין חרדלית- עין חרדלית הוא מקום קסום ומרהיב המשלב צמחייה פראית לצד נביעת נחל כזיב הזורם במקום. במסלול טיול המלא במים צוננים תיהנו משפעת הטבע במלוא יופיו, מטיול רגלי (לא ניתן להיכנס למסלול ברכב) ומשחייה מרעננת וקרירה. בשל כמות העמים והצמחייה במקום טמפרטורת האתר נשמרת קרירה גם בשיאו של הקיץ. הילדים יוכלו להשתעשע הן במימי הנחל והן באיסוף אבנים מיוחדות המאפיינות את האזור, קוצי הדורבנים הנמלטים אל הטבע ונביעת המעיין.

נחל בית העמק- ביציאה מקיבוץ בית העמק הנמצא בסמיכות לצומת כברי, מתחיל מסלול טיול דרך נחל בית העמק, החוצה את הכפרים הדרוזיים של הגליל המערבי, ומעניק שילוב בין תצפיות על צוקים סלעיים ופראיים, לצד מסלול הליכה רגלי בלב ערוץ נחל המשרה שלווה, יופי ועוצמה. במסלול נהנה מצל מטעי הזיתים המטופחים ולמי שמבקש לחסוך את ההתארגנות שבאריזת מזון, מומלץ להמשיך לאחריו אל תוך אחד מהכפרים הדרוזים באזור, וליהנות שם ממבחר מסעדות מקומיות זולות ועשירות, באירוח כיד המלך המאפיין את התרבות הדרוזית כולה.

מערת קשת ומערת נמר- מסלול זה היוצא מפארק אדמית, אחד הפארקים הידועים והמרשימים הנמצא בצפון הגליל המערבי בסמיכות לגבול לבנון. את הפארק ניתן לצלוח דרך השבילים הרבים הבנויים בו, אשר כל אחד מהם מהווה מסלול טיול בפני עצמו. שניים מהשבילים מובילים אל מערת קשת האחד ומערת נמר השני. מערת קשת ניצבת מעל תהום עמוקה ומהווה נקודת תצפית מצוינת אל מרחבי ונופי הגליל המערבי. מערת נמר היא מערה צרה וארוכה הבנויה מנטיפים, אשר סיור וביקור בה מתבצעים בכפיפה וזחילה, וכוללים מסלול טיפוס מאתגר. פארק אדמית על מסלוליו מותאם מאוד למשפחות וכולל שטח לבילוי ועריכת פיקניק וסעודה משפחתית בלבו של הטבע.