מקלות הליכה של FERRINO

חבר הידוע כאוהב טיולים,  קיבל מעמיתיו במקום עבודתו הקודם מקלות הליכה של FERRINO לרגל עזיבתו ולאחר שהוא ניסה אותם בכמה מסלולים אתגריים הוא הביא אותם לטיול האחרון בשביל ישראך שכלל 37 ק"מ של שטח לא פשוט להליכה.

אני, אישית, ידוע כאחד אוהב את הידיים שלו חופשיות, כדי שתהיה לי את היכולת לצלם מתי שאני רוצה או לבלום את עצמי בשעת צורך, אולם הסקרנות לגבי התנסות במקלות הליכה [ופגשנו בשביל ישראל הרבה מאד צועדים שהשתמשו במקלות מסוגים שונים] משכה אותי וניסיתי גם.

בהתחלה היה לי קשה להתרגל לסינכרון בין המקלות לרגליים אוללם לאחר כמה דקות של תירגול הם כבר הפכו לחלק בלתי נפרד מהצעידה שלי. האחיזה במקלות היתה נוחה מאד גם לכף יד הקטנה יחסית שלי והגומי סיפק מגע נעים. המקלות קלים מאד  מה שאמאפשר לצלם כשמקל תלוי לך על היד.

בתחתית המקלות יש גומי שסיפק אחיזה נוחה באדמה ולא החליק גם על סלעים יחסית חלקים ובמקל יש גמישות מסויימת שגם כשמפעילים עליו לחץ כבד הוא לא נשבר אלא מגלה אלאסטיות ולאחר מכן חוזר למצב הקודם.

ולגבי קצב ההליכה - הבעלים של המקלות טוען שהוא התגבר בעקבות השימוש בהם.  בחלק מהדרך השתמשתי במקל אחד וגם השימוש בו סייע בהליכה. ולסיכום? למי שלא רגיל להשתמש במקלות הליכה - השימוש במקלות FERRINO היה כיפי ועזר בצעידה הארוכה