מלון בוטיק מושלם

תל אביב היא עיר תיירות מבוקשת בכל ימות השנה, למבקרים מהארץ או מחו"ל. ישנם כאלה הרואים בה יעד בפני עצמה ומסתפקים בעיקר בתל אביב, וישנם כאלה המבקרים בה כתחנת מעבר במרכז הארץ בדרכם ממקום למקום. האופציה של מלון בוטיק כמעט ולא הייתה קיימת בתל אביב עד לפני כמה שנים, והמעטים שהיו היו יקרים מאוד. המבקרים בעיר נאלצו להסתפק במלונות גדולים והמוניים, או באכסניות כאלה ואחרות. צוות מלון הבוטיק TLV88 מסביר על היתרונות של תל אביב ושל לינה במלון בוטיק ייחודי בעיר.

עיר ללא הפסקה

כאמור, תל אביב היא יעד תיירותי לוהט, בקרב כל האוכלוסיות כמעט. תל אביב מציעה שפע של אטרקציות ואפשרויות בילוי אין סופיות, 24 על 7, 364 יום בשנה, שכן ביום כיפור היא לוקחת הפסקה, כמו כל שאר הערים בישראל. אפשר להגיע לתל אביב כדי להיות בתל אביב, וגם אם תשהו בה חודש ויותר, תוכלו לעשות משהו אחר וחדש בכל יום. יחד עם זאת, תיירים רבים רואים בתל אביב תחנה אחת מני רבות בביקורם בישראל. תחנת חובה אמנם, אבל עוד תחנה בדרכם ממקום למקום. גם ישראלים רבים לנים בעיר לילה אחד או שניים בדרכם מהדרום לצפון או מנצלים את הזמן לבילויים אם כבר יש להם פגישות או תוכניות אחרות בעיר ובסביבתה.

איפה ישנים?

השאלה איפה לישון בביקור בתל אביב עולה אצל כל מבקר בעיר. מלון בוטיק הוא אופציה חדשה יחסית בתל אביב, שלא הייתה קיימת עד לפני כמה שנים, ומגדילה את המבחר המצומצם שיש בתל אביב, של מלונות גדולים ויקרים מול אכסניות זולות ופשוטות. לינה במלון בוטיק מאפשרת חוויה אחרת, של אירוח אקסלוסיבי באווירה אינטימית, ומעניקה פינה של שקט בתוך העיר התוססת, שאפשר להירגע בה בסופו או תחילתו של יום עמוס חוויות.

מלון בוטיק מנצח  

TLV88 ממוקם בצורה מושלמת ממש על שפת הים התל אביבי, במרחק הליכה מהטיילת ומכל מקומות הבילוי הנחשבים. במלון קיים מגוון חדרים, החל מחדר אקונומי, שיש לו גישה לגינה, וכלה בפנטהאוז על הגג. החדרים המושקעים, המיקום המופלא, והצוות המקצועי והאדיב הופכים את המלון למה שהוא – מלון בוטיק מנצח.