למה כדאי להתארח בתל אביב

העיר תל-אביב היא מרכז חיי התרבות של מדינת ישראל. תל אביב מציעה למבקר בה מגוון אינסופי של מקומות בילוי, מסעדות, מרכזי קניות, היסטוריה ותרבות.  ביקור בתל אביב הוא לא רק למבקרים מחו"ל, גם לתושבי המדינה כדאי מאד להגיע ולהתארח בתל אביב. עיר ללא הפסקה שמציעה למבקרים בה חוויה ייחודית.

על חופשה בעיר שלא נחה

לחופשה בעיר הגדולה יתרונות רבים הן מבחינת מיקום והן מבחינת השפע וההיצע של העיר. המרוויחים הגדולים הן המבקרים בה הלנים במלונות בוטיק בתל אביב. אתם שואלים מדוע? מרבית מלונות הבוטיק פזורים ברחבי העיר ומה שמייחד אותם היא התערות בשכונות אורבניות ואופנתיות, כך שהאורחים בהם חווים את העיר כמו תושבי האזור והם נחשפים למקומות בילוי ומסעדות שככל הנראה לא היו מגיעים אליהם אם היו מתארחים במלונות רשתיים גדולים על קו החוף. 

האזורים הפופולאריים בשנים האחרונות ללינה לא שגרתית בתל אביב הם שכונת מונטפיורי, שדרות רוטשילד, רחוב דיזנגוף ונווה צדק. היתרונות הבולטים של שאזורים אלו היא קרבתם לצירי תחבורה ראשיים ומרחק הליכה מיעדי התיירות "החמים" בעיר תל אביב.     

יעדי החובה בביקור בתל אביב

תל אביב היא מרכז תרבותי וקולינארי ולתייר בה אינספור אטרקציות ומקומות אטרקטיביים להנעים בהם את זמנו. ההמלצות שלנו לביקור בתל אביב כוללות:   סיור ביפו העתיקה, למידה וההשערה על ההיסטוריה של העיר.  ביקור בשוק הכרמל , השוק הצבעוני והתוסס שממוקם במרכז העיר.  אם הזדמנתם לאזור בימי שלישי או שישי תוכלו לבקר גם במדרחוב נחלת בנימין הסמוך בו מתקיים בימים אלו יריד אמנים.  מתחם חדש ואופנתי בעיר – מתחם שרונה, שהוקם בסמוך לבסיס הקריה, מבני המתחם היו בעבר חלק מבסיס צבאי וכיום ניתן להנות מחנויות אופנה ובוטיק מאוכל משובח וגנים יפים.  בתוך המתחם נמצא גם "שרונה מרקט" , מעדניות ועמדות מזון מעוצבות של השפים המובילים בישראל. התחנה הבאה שלכם יכולה להיות סיור בשדרות רוטשילד, מעבר לשדרה המטופחת בלילה זה אזור בילויים תוסס ומלא ברים ומועדונים. 

מוזיאונים ומורשת – אנו ממליצים לבקר במוזיאון האומנות של תל אביב, המארח תערוכות שונות מדיי חודש. מעבר לכך בעיר מוזיאונים רבים העוסקים בקום המדינה, המחתרות שפעלו בישראל והיסטוריה עשירה ומפוארת של מורשת העם היהודי.

ים, ים ושוב פעם ים – מעבר לכל הפעילויות שהעיר מציעה, אחד היתרונות הבולטים והממגנטים ביותר בתל אביב הן רצועות החוף הנפרשות לכל אורכה. בשנים האחרונות עברה טיילת להט שיפוץ נרחב וכיום ניתן לשכור אופניים ולצאת לרכיבה מהנה לאורך כל קו החוף – מהרצליה ועד יפו.

אין ספק שתל אביב היא עיר צעירה, חייה ובועטת, ייתכן שביקור של ימים ספורים לא ימצה את כל מה שיש לה להציע. לכן, אתם תמיד מוזמנים לבוא ולבקר בה שוב.