כוחה של חשיבה חיובית - מסע חיים עם וורלד ונצרס

אנחנו בוורלד ונצ'רס לא רק מטיילים ומבלים בעולם, אלא גם תומכים זה בזה, בחברות אמת בין חברי המועדון הענק שלנו, לטובת ההנאה מהחיים וההתקדמות בהם. ברוח זו נכתבו הדברים הבאים:

כאשר אתה נתקל במצוקה יש לך אחת משתי אפשרויות: לנצח את המצב, או להיכנע לו. זה באמת קל להתמקד בדברים שליליים בחיים שלך, כי זה מצריך את המאמץ הקטן ביותר, אבל זו לא דרך לחיות. בוורלד ונצ'רס, אנחנו מאמינים שהעמדות וההתנהגות שלנו מעצבים את התוצאה של חיינו, אז למה אנחנו לא צריכים להילחם על התוצאה הטובה ביותר האפשרית? זה מצריך להיות אקטיבי  כדי להישאר ממוקד וחיובי, אז הנה כמה דברים לחשוב עליהם, כדי לעזור לך לאורך הדרך.

ראשית, חשוב על הסובבים אותך. אתה לא לבד. בין אם זה חבר אחר בארגון שלנו, בן משפחה, חבר או בן זוג, רוב הסיכויים שאתה יכול לספר למישהו על המאבקים שלך. מי יודע? הם עשויים אפילו להציע פתרון שעוד לא חשבת עליו. אין שום נזק בקבלת עזרה. אחרי הכל, זה אחד מעמודי התווך שוורלד ונצ'רס נבנתה עליו: בניית משפחה של נציגים ברמה עולמית. הנציגים הנבחרים נמצאים כאן כדי לתמוך בך.

אם זה לא עוזר, אתה יכול גם להסתכל פנימה כדי להישאר חיובי. קחו חופשה, עשו מדיטציה, תתפללו או פשוט תישארו בבית על הספה כל היום. לפעמים סוף שבוע טוב הוא התרופה הטובה ביותר עבורנו.

הנה מה לא לעשות: להתעכב על מחשבות שליליות. הן רק יקשו עליך לצאת מכל מה שמטריד אותך. זה יקשה על התפקוד בעבודה ובבית, ובקרוב גם לא תרגיש עם זה טוב.

זכור לדאוג לעצמך, להישאר חיובי ותלוי אחד בשני כדי לקבל תמיכה. כולנו יחד בזה. לחשוב חיובי בחיים האישיים שלך יכול להיות בעל השפעה דרמטית על ההיבט המקצועי בחייך. אנשים מגיבים לאנרגיה של אנשים אחרים, ונוטים להיאחז באדם שהוא חיובי ומאושר. מה זה יכול לעשות עבור העסק שלך? כדאי להשקיע את המאמץ כדי להישאר חיובי. תאהב את עצמך ואת אהבת החיים שלך. אתה בהחלט מוערך.

למידע נוסף בקרו ב- http://israelisfree.biz/