ירושלים – חופשה רומנטית בעיר הבירה

אז אולי ירושלים היא ירושלים של זהב, נחושת ואור, אך היא גם ירושלים של רומנטיקה. חופשה בישראל מסתמנת לא אחת כמועדפת ביותר על המון זוגות – גם הודות לשפע הרב שיש לאתרים בישראל להציע מבחינה תרבותית, וגם מאחר וישנו יתרון גיאוגרפי המאפשר לרבים לקחת אתנחתא המסתכמת ביום אחד.

החלטתם גם אתם לקחת חופש קצר ולנצל אותו בעיר הבירה של ישראל, ירושלים? אם אתם מחפשים רומנטיקה, פינוק וטעם טוב, נדמה כי יש לעיר לזמן לכם לא מעט. תוכלו ביום אחד ליהנות מטיפול מפנק בספא, מהליכה רומנטית במדחוב ולקנח בארוחת ערב באחת ממסעדות השף בעיר.

יום פינוק וספא בעיר הבירה

אם יש דבר מפנק ורומנטי יותר מטיפול ספא, הרי שהוא ספא בירושלים. לוח הזמנים הצפוף שלכם לא רק שלא מאפשר לכם לקחת פסק זמן וליהנות מפינוק אמיתי, אלא לעתים גם לא מאפשר לכם לבלות כזוג בעקבות עיסוקיו של כל אחד מכם. כעת, יש לכם הזדמנות ליהנות יחד בחבילת פינוק מושלמת שמצד אחד תלכד ותגבש אתכם בחוויה רומנטית, וגם תעניק לכל אחד מכם כאינדיבידואל את הדלק החיוני להמשך בשגרה.

טיפולי הספא הזמינים לכם בירושלים מזמנים לכם חוויה בסאונות רטובות ויבשות, בריכת שחייה ומתקני ספא שונים הנמצאים במלונות בהם ממוקמים מכוני הספא השונים. כמובן שלצד החוויה שתעטוף אתכם, כל אחד מכם יוכל ליהנות מטיפול מעמיק של עיסויים קלאסיים, טיפולי פילינג, שימוש באבנים חמות ועיסוי של רקמות. על מנת להפוך את החוויה שלכם לרומנטית במיוחד, תוכלו אף ליהנות מטיפול זוגי המוענק לשניכם בו זמנית. יום ספא זוגי בירושלים – לפעמים זה כל מה שצריך.

מדרחוב עשיר וצבעוני

חולמים על מדרחוב ארוך וצבעוני כדי ללכת בו יד ביד באווירה רומנטית? לא מעטים אלו המעידים על כך שהחוויה שלהם בירושלים היא חוויה של חו"ל ושהאוויר בירושלים הוא אוויר האופייני אך ורק לעיר הבירה של ישראל. מדרחוב יפו הוא מדרחוב צבעוני המשלב בין ישן וחדש, בין קדושה ובין מודרנה ובין חילוניים ודתיים. ההליכה במדרחוב מזמנת לכם אינספור בתי קפה, מסעדות, חנויות של המותגים המובילים לצד חנויות של סוחרים מקומיים. המדרחוב פתוח עד שעות הערב, כך שההליכה בו זמינה לכם לאורך כל שעות היום.

ארוחת ערב רומנטית במסעדת שף

בשנים האחרונות ישראל עשתה לעצמה שם בינלאומי בכל הקשור לעולם הקולינאריה, והמון בזכות המסעדות הנפלאות הנמצאות בעיר הבירה. שפים גדולים שמסעדותיהם מקשטות את נופיה של תל אביב, התחילו דווקא בירושלים. תנו לעצמכם ליהנות מקצב לבה של העיר הקדושה, ואת ארוחת הערב שלכם ביום הכייף תאכלו באחת מהמסעדות המדוברות בעיר. המסעדות המובילות פזורות בחלקים שונים בעיר: החל ממסעדות הנמצאות ממש בלב השוק מחנה יהודה, ועד למסעדות הנמצאות במרכז העיר. אתה, היא, אוכל טוב וירושלים אחת.