ימי כיף לחברות – קחו את העובדים לטיול מהנה בארץ

 

לצאת מהשגרה, לגרום לעובדים להכיר זה את זה לעומק ולהראות להם שאכפת לנו מהם – אלו הן מקצת מהסיבות שגורמות לנו לרצות לארגן יום כיף לעובדים שלנו. ארץ ישראל היפה והפורחת מלאה באינספור אתרים מעניינים ומקומות בילוי מופלאים, שיהפכו ימי כיף לחברות לכאלה שיש בהם ערך מוסף, הנאה גדולה וסיפוק – לכל הגורמים המעורבים. אז איך נדע כיצד לבחור? הנה שלושה מקומות שיפתחו לכם את בלוטות היצירתיות, כאלה המותאמים לעובדים ולחברות.

העיר שחוברה לה יחדיו – ירושלים

כולנו ביקרנו בכותל לפחות פעם אחת בחיינו, סיירנו בשוק מחנה יהודה ההומה ורובנו ערכנו סיור בסמטאותיה של נחלאות, העיר העתיקה או משכנות שאננים. אך למרות כל זאת, עיר הבירה של ישראל מזמנת אינספור אפשרויות סיור מעניינות במיוחד – בכל פעם מזווית אחרת. לא משנה כמה פעמים העובדים שלכם היו בירושלים, תמיד יש מקומות שאפשר לגלות מחדש ודרכים מסקרנות לעשות זאת. כך למשל תוכלו לארגן יום כיף הכולל סיור סגווי מהנה במיוחד דרכו יוכלו העובדים ליהנות מטיול נעים על גלגלים ולגלות בדרך חוויתית איזורים מקסימים בירושלים, תוכלו לערוך להם משחק חוויתי בסגנון "המירוץ למליון" המשלב אנקדוטות מחיי היום יום של העובדים ויגבש אותם זה עם זה וכמובן – לקנח במסעדה ירושלמית אותנטית. בין סמטאותיה של ירושלים אפשר למצוא הכל, לכל אחד!

עיר ללא הפסקה – תל אביב

העיר שלעולם אינה נרדמת מזמנת אל גבולותיה אינסוף טיולים מעניינים במיוחד, המשלבים בתוכם קצב תוסס, אותנטיות, מודרניות וחדשנות, היסטוריה מרתקת ועוד, ועוטפת את כל אלה בתוך אריזה יפה במיוחד. יום כיף בתל אביב יכול להיות חוויה מיוחדת במינה עבור כל חברה וארגון. האווירה הקלילה של העיר ואינספור אפשרויות הטיול המוצעות בה הופכים את היום לחוויה של ממש. תוכלו לבחור במסלול טיול על גדות הירקון, בשכונת נווה צדק האותנטית או בשכונת הבוכרים המרתקת, להאזין לסיפורים מעניינים במיוחד מהווי העיר ולשמוע על העיר העברית הראשונה מפיהם של מדריכים מנוסים המתבלים את הסבריהם בסיפורים מרתקים. לאחר מכן תוכלו לסייר בשוק הכרמל הססגוני ולטעום את המגוון הקולינרי העצום שהוא מציע ולקנח בהצגה באחד מבתי התיאטרון הרבים שבעיר.

קח מקל, קח תרמיל – איזור הצפון

איזור הצפון הוא לא איזור קטן כלל ועיקר, והוא טומן בחובו אינספור אפשרויות טיול מהנות – מבילוי עירוני ונעים בזכרון יעקב, דרך טיול רגלי במגוון המסלולים הטובלים בירק, ביקור במוזיאון ועד לטבילה מרעננת בשפע המעיינות שמציע האיזור. אם אתם רוצים לגרום לעובדים שלכם להכיר לעומק זה את זה – אין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר דרך הרגליים. הכירו להם את חבל הארץ המוריק והרענן דרך מגוון המסלולים – הקלילים יותר או פחות ושלבו את המסלול עם משחקים שיסייעו להקליל את האווירה ולגבש את הצוות. לאחר מכן תוכלו לבקר באחד ממגוון היקבים המצוינים שבצפון ולטעום את התוצרת המקומית – כשהיין יכנס, אנחנו מבטיחים, היום יהפוך לכיפי באמת! לאחר מכן תוכלו להגיע אל מסעדת בשרים אותנטית או מסעדה ביתית אחרת באווירה טבעית ונעימה, תוכלו לשוט בקיאקים או לערוך טיול מעיינות מרענן ולחזור הביתה שמחים ומרוצים.

בטבע, באמצע העיר או בלב ההיסטוריה – לא משנה להיכן תבחרו לערוך יום כיף עבור העובדים שלכם, דאגו שהמסלול יורכב כך שהוא יענה על מכלול הצרכים של העובדים בהתאם לגיליהם, תחומי העניין שלהם וכן המרחק ממקום העבודה. אחד הסודות של ארגון ימי כיף לחברות טמון בהשקעה ובחשיבה על הקבוצה כולה. תהנו!