יוצאים לחופשה בישראל

ישראל סומנה לא אחת כאחת מיעדי התיירות המובילים בעולם. למרות שארצנו קטנה וממעוף הציפור נראית כגרגיר מזערי, מסתמנת המדינה הקטנה שלנו כמעצמת תיירות בעלת נופים ייחודים ואטרקציות ייחודיות. ארצנו הקטנטונת מושכת אלייה תיירים בכל שנה מחדש לאתרי הקדושה וההיסטוריה בירושלים, למיאמי של הים התיכון – אילת, אל עיר החופש הנצחית תל אביב ואיך לא – לנופים המוריקים ועוצרי הנשימה שבצפון הארץ ובפרט בגולן.

היתרון הגדול שלנו כישראלים הוא שאין אנחנו צריכים לעצור בנתב"ג ולהערך חודשים מראש לטיול בארץ, אלא כל שעלינו לעשות הוא לתכנן את הטיול שלנו, לארוז מזוודה ולצאת לגלות את הפנינה האמיתית במזרח התיכון.

 

משכירים רכב ויוצאים לטייל

לא מעטים אלו שחוששים או נרתעים מנסיעה לצפון מאחר ואינם רוצים להשתמש בשירותי התחבורה הציבורית, אך גם אלו שאינם בעלי רכב פרטי ישמחו לגלות כי ניתן להשתמש בשירותי השכרת רכב ולצאת ולגלות את הארץ היפה שלנו. כאשר מדובר בשירותי השכרת רכב הרי שתוכלו להנות משירות יומי או לכל תקופת זמן שתרצו – כך שכל שעליכם לעשות הוא לקחת לכם ימי חופשה ולצאת לנפוש בארץ היפה שלנו.

צפון הארץ גדוש באוצרות ועל מנת להנות מהמיטב שיש לצפון הארץ להציע כדאי לתכנן את מסלול הטיול מראש וכך לחסוך זמן בהתחבטויות שונות עם הגעתכם היכן לטייל. הערכות מראש מבטיחה לכם חוויה מקסימלית וחופשה אידיאלית.

 

היכן נוכל לטייל בצפון?

צפון הארץ ואיזור הגולן בפרט שופעים באטרקציות שונות שתוכלו להתאים על פי הרכב המטיליים. באם מדובר בנסיעה משפחתית, הרי שתוכלו לשלב טיולים במעיינות, טיולי ג'יפים ואף טיול בנתיבי הכנרת. מדובר בנופים נוצרי נשימה שלא מעטים אלו אשר מתארים את הנופים המוריקים והשופעים כ"שוויץ הישראלית".

איזור הצפון מתאים גם לטיולים מאורגנים לימי עובדים, ימי גיבוש ואפילו גיחה ספונטנית עם חבריכם ליום שכולו כייף, אתנחתא ותדלוק מצברים. אלו מכם הרוכבים על אופניים ישמחו לגלות כי ישנם מסלולים אטרקטיביים לרכיבות שטח מאתגרות, חובבי הנחלים והנהרות יופתעו לגלות שפע בלתי נגמר של אוצרות טבע ופלגי מים ומעל הכל – תחושת שלווה ורוגע האופיינית לאיזור הצפון המשגשג.

זמן איכות עם חברים ומשפחה

אנו חיים בקצב מהיר, יש אלו שיאמרו גם קדחתני אשר לעתים שואב אותנו אל שגרה שמטבע הדברים שוחקת אותנו. חשוב מאד למלא את נשמתנו ולהזין את גופנו גם באנרגיה חיונית – כך שחופשה אינה תמיד מוגדרת כמותרות וצ'ופר לאלו אשר ידם משגת, אלא מדובר על פסק זמן חיוני אשר ימלא אתכם ויחזיר אתכם אל שגרת חייכם על הצד הטוב ביותר.

אם פעם חשבנו שחופשה אמיתית מותנית רק ביציאה לחו"ל, הרי שישראל מתגלה לנו יותר ויותר כמעצמה תיירותית אשר מגלמת בתוכה המון אוצרות טבע הייחודים אך ורק לה. קחו תרמיל וצאו אל הגליל!