טיפים והמלצות לרכישת ביטוח בהתאמה אישית

מטיילים עם המשפחה? טיפים והמלצות לרכישת ביטוח בהתאמה אישית

כשהמשפחה מחליטה על טיול משפחתי כייפי ברחבי העולם, יש לא מעט דברים שצריך לעשות לפני היום הקרב. להכין תיק, לארוז בגדים המתאימים למזג אוויר של המקום בעונה, משחות, קרמים ותרופות למען ההגנה, הבריאות והסיכונים שעלולים לקרות בדרך, ספר טוב, מוזיקה, יומן מסע או מחברת ציורים ועוד דברים רבים. אך אחד הנושאים החשובים ביותר הנדרשים מההורים לעשות הוא ביטוח נסיעות לחו"ל. חברות ביטוח שונות בארץ מציעות מגוון רחב של ביטוחים לחו"ל בהתאמה אישית לסגנון הנסיעה ובשמירת הביטחון של הנושאים הרבים בעת הנסיעה. בגלל הסכומים המבוקשים השונים של חברות הביטוח, יש להתאים בצורה נכונה את הביטוח למטרת הפחתת התשלום ובהגנה מלאה מכל סיכון.
 
חברות ביטוח - מה הן מציעות
בעת הידיעה על נסיעה לחו"ל יש התרגשות רבה בשל המקום החדש, התרבות השונה, המאכלים השונים, נופי הטבע המרשימים והשפה המדוברת השונה. אך בשביל להבטיח את השמירה וההגנה של הילדים ושל ההורים מכל סוגיו, יש את המחויבות והדרישה לבטח את כל המשפחה בעזרת חברות ביטוח. חברות אלו מציעות מגוון אפשרויות בתכנים שונים של הנסיעה ובאמצעות תשלום סמלי לכל חודשי הטיול הם מספקים: הוצאות רפואיות בנסיעה לבתי החולים, התשלומים של בדיקה על ידי רופאים והתרופות הנדרשות לרכישה בין ומשהו קרה לאחד מחברי המשפחה, טיסה מיוחדת לחבר המשפחה באמצעות הליקופטר או מטוס אם קורה מצב קריטי וחמור ומחייב את טיסתו חזרה לארץ ומלווה עם אנשי מקצוע וציוד מותאם למצב, איתור וחילוץ, כיסויים לנושא של ספורט ואתגרים שונים המתקיימים בטיול, ביטוח על מטען הנסיעה במצב של אובדן בטיסה עצמה או במהלך הטיול, כיסוי למצבי רעידות אדמה, מוקד חירום העובד 24 שעות ביממה ועוד רבים. 
 
טיפים והמלצות לרכישת ביטוח בהתאמה אישית
בכדי לצמצם את סכומי הכסף המבוקשים על ידי חברות ביטוח כמו הפניקס , הנחשבת כאחד מהמומלצות והטובות לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל, יש כמה טיפים והמלצות שיעזרו בכדי להתאים בצורה המתאימה ביותר לחסכון של כסף ובאבטחה מלאה לכל הסיכונים הקורים. מאפיין ראשון שצריך לבחון בכדי לתת שירות שלם על ידי חברות ביטוח, יש לחקור על המקום בו נוסעים ובאסונות הטבע היכולים לקרות. אם המקום צבר מספר לא קטן של רעידות אדמה, של מחלות, של מפולות שלגים, מצבים המצריכים איתור וחילוץ ועוד רבים, יש להתאים את המצבים האלו ולציין לחברת הביטוח וכך לשמור על הגנה מלאה בין אם מתקיים אחד ממצבים אלו. אם ברצונם של המשפחה לאתגר את עצמם בספורט אתגרי, שייט בנהרות הסוערים, טיפוס על הרים ועוד, מחויבת המשפחה להכניס את קריטריון ספורט אתגרי לביטוח בשל הסיכונים הרבים שיכולים לקרות. אם המשפחה אינה מעוניינת בספורט אתגרי, אפשר לעבור על שלב זה ואינו מחייב תשלום. אם המטען האישי הנלווה לנסיעה הנו נתון במצרכים חשובים ביותר, חברות ביטוח כמו הפניקס יכולות לאפשר את ההגנה עליהם במצבים של אבדות.