טיול חווייתי המשלב ספורט אתגרי

תסכימו איתי שאין כיף יותר מלצאת לטייל בארץ ובכל מקום אחר בעולם. טיולים הם למעשה רצץ של חווית אותן נאסוף ונלקט לתוך מאגר הזיכרונות שלנו. רבים חושבים שזה טעם החיים, הטיולים והמקומות אליהן אנחנו יוצאים למסע ולחזור מאפשרים לנו לאגור כוחות חדשים, הרבה עושר מנטלי, ידע וניסיון.

כל טיול הוא למעשה נקרא טיול חוויתי כיון שטיול מייצר חוויה אחרת שאין לה תסריט ואין לה צפי מלבד המקום עצמו. איך יהיה ? ממה נהנה? מה נראה? ומה ירשים אותנו במיוחד? לכן כל טיול הוא חוויתי כשלעצמו, אך יש טיולים שמשלבים בתוכם ספורט אתגרי שמדובר בחוויה ספציפית שמתרחשת במקום מסוים בשילוב של ספורט אתגרי.

טיול אתגרי

טיולים אתגריים לפני הכל הם טיולים בהם המטייל יעמוד בפני אתגר כלשהו שקשור לספורט, ממנו הוא מצפה ליהנות, כשזה בדרך כלל מתקיים בחוץ, בטבע ובאמצעות הטבע, לדוגמא: טיול ג'יפים במדבר, כשהמדבר מספק את המצע והשטח הנפלא לטיול מסוג זה. או רפטינג בנהר באזור הצפון, שם זרימת המים של הטבע תספק את הספורט המאתגר הזה, סקי בחרמון כשעונת הסקי בעיצומה זאת הזדמנות ליהנות מטיול בצפון שמשלבים בתוכו גלישת סקי ועוד.

טיולים בחו"ל

הרבה תרמילאים ,בייחוד אחרי צבא או אנשים במהלך החיים מבקשים לצאת לטיולים אתגריים בחוץ לארץ, כמו למשל: בהרים של ההימליה, בנהרות של אמזונס ועוד. כשחלק מהטיול מבוסס על לעשות ספורט אתגרי, טיפוס הרים, שיט או קפיצת בנג'י ועוד. כל אלה נחשבים לספורט אתגרי במהלך טיול של תרמילאים.

ביטוח ספורט אתגרי

בכל טיול מעבר לים, לרבות טיולי אקסטרים שמשלבים בהם ספורט אתגרי, קיים סיכון כלשהו, לכן מומלץ ביותר לפני כל יציאה לטיול מסוג זה, לבטח את עצמנו. חברות הטיולים שדרכם נרכוש את הכרטיסים שלנו יוכלו לספק את הביטוח תרמילאים.  במידה ואתם מתכננים טיול לחו"ל ואתם יודעים שחלק מהטיול יכיל בתוכו ספורט אתגרי כמו נסיעה בג'יפים, טיפוס הרים ועוד. או שאתם בכלל מתכננים לנסוע לטיול סקי בחו"ל או אפילו בארץ שתבלו כמה ימים בגלישת סקי מקצועית וכדאי שיהיה עליכם ביטוח סקי, כדי שתיהנו ותוכלו להיות שקטים. ביטוח לכל טיול, בפרט אם מדובר בטיול שהוא בחוץ לארץ ומשלב בתוכו ספורט אתגרי, יהיה יותר מומלץ לעשות על מנת שתטוסו בראש שקט.

טיולים בונים אותנו

לכל טיול יש לו אופי וכל טיול ילווה אותנו לכל החיים. הזיכרון, מה שראינו, החוויות המיוחדות שהפכו אותנו למה שאנחנו, הצבעים, הריחות וכל החושים שספגו אווירה ועולם אחר, אנשים מעולמות אחרים, סגנונות חיים וכו'. כל אלה מלמדים את האדם להעריך את הסביבה העולם בו אנחנו חיים את הטבע האדיר שמספק הנאה ויופי, לכן לכל טיול יש את הכוח להשפיע על כל תפיסת החיים שלנו ולהעניק לנו זיכרונות נצחיים.