טיולים בצפון הפסטורלי

כל ישראלי יודע כי כאשר הוא מעוניין לצאת לטיול אטרקטיבי בתוך גבולות הארץ, הכי כדאי לו להצפין . צפונה של ישראל מציעה אינספור אטרקציות, אתרים מעניינים, מסלולי מים ועוד הרבה מאוד אפשרויות לטייל וליהנות. לא לחינם אנחנו מוצאים כי גם תיירים הבאים לבקר בארץ, בוחרים דווקא את הצפון ושם הם מבלים.

כל ישראלי שיש לו רישיון נהיגה או רישיון למשאית, ממהר לנצל אותו לצורך גיחות לצפונה של הארץ. הצפון המוריק והפורח, הצפון המרתק והאטרקטיבי מעניק לנו את האפשרות ליהנות מטיולים קסומים ומרתקים בטעמים מופלאים כמעט כמו של חוץ לארץ כאשר כל זה במרחק נסיעה קצר.

הצפון שלנו מציע כל כך הרבה אתרים ואפשרויות עד שאנחנו מוצאים את עצמנו חוזרים לשם שוב וששוב על מנת להתבשם עוד ועוד מאתריה הקסומים של הצפון. כי כמה שנבקר ונחרוש את האשור, תמיד יהיו עוד אזורים שעדיין לא הצלחנו לבקר בהם.

הצפון הפסטורלי מה הוא מציע?

למעשה מה יש לנו בצפון?

אז האמת היא שאם נתחיל לא ממש נצליח לסיים. אך פטור בלא כלום אי אפשר...

הכינרת

אז נתחיל מהכינרת. אין כמו הימה המדהימה והמרגיעה השוכנת לה לחופי העיר טבריה. מדובר בים שונה לגמרי מים התיכון. זוהי בעצם ימה. היא רגועה מאוד, לא תראו אותה משתוללת וזועפת כמו הים התיכון. היא קולטת לתוכה הן את המתרחצים הרבים שאינם מוותרים על רחיצה בכינרת, אך היא גם מציעה את האפשרות לשוט בין גליה וליהנות מחוויה שאין דומה לה.

מסלולי הליכה

בצפון ישנם גם אין ספור מסלולי הליכה. ישנם אלו המשלבים גם מים כשאר המסלול הופך להיות אטרקטיבי במיוחד כאשר מדובר בטיול הנערך בקיץ בשעות היום. טיול עם מים זוהי אטרקציה מיוחדת ובני הנוער וילדים לא מוכנים לוותר על אחד כזה לכל הפחות בכל טיול...

טיפוס על הרים

בצפון יש לנו גם מסלולי טיפוס. מדובר במסלולים ברמות קושי שונות כאשר לא תמיד הם יתאימו לכל אחד בכל רמה אך מבחינת הקושי והאתגר, מומלץ מאוד לאתגר את המשפחה ובמיוחד את הצעירים שילמדו להתמודד מול הצוקים ההרים הללו.

טיולים בגולן

מי שעדיין לא ביקר בגולן אינו יודע מה הוא מפסיד. מדובר באזור קסום ומיוחד אשר מציע את האפשרות לגלוש על השלג, את הנופים המדהימים שנראים ממש כאילו נלקחו מתוך עיר אירופאית גשומה ומושלגת במיוחד.

הגולן מאפשר לנו לחוש לרגע כי הגענו לאזור האלפים כאשר חיש לנו את האפשרות ליהנות מסקי על הקרח מגלישה ומשהות במקום מדהים שנראה ממש תלוש מישראל.

מחפשים מקום מיוחד לטייל בו? אל תחשבו שהצפון הוא נדוש. הוא מציע לכם כל כך הרבה אפשרויות עד שבכל פעם שתגיעו לאזור תרגישו כאילו זו הפעם הראשונה שלכם!