חופשה בצפון עם וילה ומסלולי הליכה קסומים

מתי בפעם האחרונה יצא לכם להשאיר את הטלפונים הניידים הרחק מאחור, להתמכר אחד לשנייה וליהנות מטבע עוצר נשימה? אם חשבתם שאתם צריכים לנסוע לספארי של קניה כי לקחת חלק בבילוי כזה, כדאי שתדעו שאתם טועים, כי גם וילות בצפון לנופש יכולות להפגיש אתכם עם הנופים הכי יפים שיש. וילות בצפון לנופש ממוקמות באזורים שונים ומגוונים של צפון הארץ, החל מרמת הגולן, דרך הכנרת ועוד הרבה אזורים אחרים. מה שבטוח, זה שהמחשבה שאתם שוכרים וילה וצריכים לבלות בה את כל זמן החופשה היא מחשבה לא לגמרי מדויקת. אם אתם יכולים להוסיף לכל החוויה הזאת גם טיולים בנחלים שונים בצפון אז למה לא?

באיזה נחל כדאי לטייל?

עוד לפני שאתם הולכים ורואים אפשרויות של וילות בצפון לנופש, כדאי יהיה לחשוב על איזה אזור בדיוק אתם מכוונים. ניתן להחליט זאת בהתאם לנחלים שבהם אתם רוצים לבקר, וכמו שאתם בוודאי יודעים, בצפון הארץ לא חסרים מסלולים מעניינים, כמו לדוגמא:

נחל זוויתן שאפשר לטייל בחלק ממנו, שכן אורכו המלא הוא 26 ק"מ

בריכת המשושים שניתן לשחות בה בעונות שונות של השנה.

נחל יהודיה שכולל הליכה במים ועוד הרבה אטרקציות אחרות.

וילות בצפון לנופש כדאי לבחור בהתאם לתכנון של החופשה, וזה נכון גם במקרה שבו מדובר על חופשה משפחתית וגם במקרים שבהם מדובר על חופשות רומנטיות בשניים.

סוסים וטרקטורונים בצפון הארץ

אם לא מתאים לכם לעשות מסלולי הליכה ואתם מחפשים פעילויות מאתגרות יותר, כדאי לדעת שבמסגרת האפשרות של וילות בצפון לנופש אפשר גם לשלב אטרקציות אחרות. צפון הארץ מלא במקומות שבהם אפשר לצאת לרכיבה על סוסים או על אופניים, ובנוסף לכך, האפשרות של וילות בצפון לנופש יכולה להשתלב גם עם טיולי טרקטורונים. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי שהחופשה שלכם תהייה מושלמת זה רק לתכנן הכול בקפידה ואתם תראו שבסופו של דבר החוויה תהייה בלתי נשכחת.

פסטיבלים בצפון הארץ

קשה לדבר על וילות בצפון לנופש ולא לדבר, בין היתר, על הפסטיבלים השונים שמתקיימים באזור זה. זה לא משנה אם תבחרו לנפוש באזור כרמיאל, ששם יש תיאטרון עם הצגות נפלאות או שתבחרו באופציה של וילות בצפון לנופש בכל אזור אחר, כי תמיד יהיה לכם מה לעשות. יש פסטיבלים כל השנה בצפון ולכל פסטיבל יש בדרך כלל מוטיב מרכזי אחר. לכן כדאי לכם להשקיע, לקרוא מעט לפני שאתם בוחרים את האזור ואת התאריך הספציפי של החופשה שלכם. ההכנה לקראת החופשה זה לא משהו שכדאי לוותר עליו כי אומנם זה גוזל זמן אך זה מה שמוביל לשלמות. כך תוכלו להיות בטוחים שתחזרו עם טעם של עוד, אז למה אתם מחכים?