השכרת מסוק פרטי - כשנוחות וכיף נפגשים

האם אי פעם חלמתם על טיסה במסוק בשמי הארץ? מחפשים חוויות עוצרות נשימה? טיסה במסוק פרטי ,גם אם זה אפילו ליום אחד מספקת ריגוש והרפתקה של פעם בחיים. מסוק פרטי ניחן ביכולות התניידות גם למרחקי תעופה קצרים בגבהים נמוכים ומהירויות לא גבוהות  ולכן הוא מתאים גם לצילום טיסה בשמי הארץ ולמגוון רחב כל כך של אטרקציות.

מסוק פרטי למגוון רחב של פעילויות

בשנים האחרונות ,אטרקציית השכרת מסוק פרטי תפסה תאוצה במגוון תחומים : ישראלים רבים שוכרים מסוק פרטי לטיסה רומנטית בשמי הארץ , טיסות צילום , ימי הולדת ,ימי רווקים , חתונות או סתם לשם ההנאה. 

בנוסף, המסוק משמש גם אנשי עסקים ל אשר רוצים לנהל את הזמן שלהם בצורה אפקטיבית ורוצים להגיע לפגישות החשובות צלולים ורגועים ללא תלות בחברות התעופה

והבלאגן התמידי בשדות התעופה. באמצעות טיסות פרטיות בעלי עסקים יכולים להגיע לכל פגישה במהירות, נוחות ושקט נפשי.

ניתן לשכור טיסה במסוק גם לטיסות במדינות אגן הים התיכון וכן איסוף השותפים העסקיים ישירות משדה  התעופה או סיורים לאורחי החברה.

אטרקציית טייס ליום אחד

אטרקציית טייס ליום אחד היא חוויה מרגשת ויוצאת דופן לחובבי האקסטרים שבינינו.  באמצעות מדריך טיסה אתם יכולים לחוות איך זה מרגיש להיות טייס . אתם תשלטו על כל המערכות המטוס , שמירת גובה , מהירות וכיווני תעופה בצורה אבסולוטית. נשמע קצת מלחיץ?

לא בהכרח , משום שמדריך טיסה ילווה אתכם בליווי צמוד ואין שום צורך בכישורים מיוחדים או עבר בחיל האוויר או יחידה מובחרת כלשהי.

למה בכלל לבחור באטרקציית תעופה?

אם תחשבו על זה, כל הזמן אנו על הקרקע ורואים את החיים מזווית מאוד מסוימת. חוויה של טיסה במסוק פרטי ברחבי הארץ נותנת לנו לראות את החיים מזווית קצת אחרת.  יש משהו מאוד ממלא מרגש ומרגיע בלחצות נופים, הרים, שדות ובעצם את כל הארץ שלנו,

את פלא הבריאה הזה, מלמעלה. החוויה הופכת למעצימה עוד יותר כאשר אתם חווים זאת  ביחד עם בן/בת הזוג, עם חברים או משפחה.

שימושים נוספים למסוק פרטי

יש גם מקריה פחות נעים בהם עושים שימוש במסוק פרטי. בטיסת אמבולנס למשל יש צורך בפינוי מיידי של פצועים והבאתם באופן המהיר ביותר אל בית החולים הקרוב תוך שימוש בצוות רפואי אווירי שדואג לפצועים להגיע בשלום לבית החולים.

שימושים נוספים הם פרסום אווירי עם שלטים עד 5000 מ"ר וכן לנשיאת מטענים.