היער השחור – טיול של פעם בחיים

מחפשים את היעד המושלם לחופשה משפחתית, זוגית או אישית במקום המיוחד והמופלא בעולם ? רוצים ליהנות מטיול מיוחד של פעם בחיים ? הכנו בעבורכם את כל הכלים החשובים לבחירת טיול מתאים ומופלא שכזה

בעולם יש המון מקומות יפים ומרהיבים ועם זאת קיימים גם הרבה מקומות עם אטרקציות מיוחדות, אפשרויות בילוי רבות וכמובן אתרים מיוחדים.. אך, כאשר מדובר בטיולים של פעם בחיים, לא קיים מקום כמו היער השחור למטיילים.

טיול משפחתי ביער השחור - ביער השחור יש את כל הדברים שמשפחה צריכה, החל ממגוון עצום של אטרקציות, מסלולים, מרכזי קניות וכלה באוצרות טבע מרהיבים הכוללים : אגמים, נופים, מלונות איכותיים ועוד.

בהם תוכלו לבחור בין בילוי מרתק ב ...
"פארק אירופה" – הפארק המושלם לכל בני המשפחה, בו תוכלו ליהנות ממגוון מתקנים, פעילויות ומשחקים מיוחדים הכוללים : רכבות הרים לכל הגילאים, מתקני אקסטרים לגילאים שונים וכמובן את שלל המתקנים האהובים והמוכרים של פארק שעשועים אמיתי.
חשוב לציין כי פארק זה תוכנן ועוצב שכמו, "פארק אירופה" ועל כן כל חלק בפארק מעוצב ומתוכנן על פי ארץ אירופאית אחרת, דבר המאפשר שוטטות מרתקת ומופלאה בין המתחמים השונים בפארק.
פארק מים "טיטזי" – פארק המים החדשני והמרתק אשר נפתח לאחרונה בטיטזי (ביער השחור), מהווה מוקד מיוחד ומשעשע לבילוי משפחתי מהנה בכל גיל !
בפארק זה קיימים מגוון נרחב של מתקני מים מיוחדים ואטרקציות מגוונות הכוללות : מגלשות ענק, מקפצות, בריכות מיוחדות ועוד.
מלבד לאלו, קיימות עוד אטרקציות רבות ומגוונות ביער השחור, לילדים ולמבוגרים כאחד על כן זה מקום זה מהווה יעד מושלם לטיול משפחתי (שכן, אי אפשר לטוס עם כל המשפחה לכל מקום בעולם, שהרי יש הרבה מקומות שלילדים אין מה לעשות והרבה מקומות שלמבוגרים אין מה לעשות ולכן היער השחור הוא המקום האידיאלי).
על כן, החיפוש אחר חבילות נופש מוזלות ליער השחור, הפך בשנים האחרונות לחיפוש הנפוץ והמתבקש ביותר בקרב משפחות צעירות וותיקות כאחד.

טיול זוגי רומנטי ביער השחור - היער השחור אשר ממוקם בבאדן - וירטמברג שבגרמניה, הגובל עם צרפת ארץ הרומנטיקה "חסרת התקנה", דבר המאפשר לזוגות ליהנות מטיול רומנטי מיוחד במינו על ידי כך שיכולים הם בקלות להשכיר רכב ולעבור לצרפת בקלות ונוחות.

כך שבטיולם נהנים הזוגות הללו מ – 2 יעדים במחיר אחד ומיוחד !
חבילות נופש מוזלות ליער השחור - מתי מומלץ לבקר ביעד זה ?
יעד זה הינו יעד אטרקטיבי ומיוחד במינו, על כן ליער השחור ניתן לטוס במהלך כל השנה (גם בחוף וגם בקיץ) כאשר המחירים בקיץ יותר יקרים, לכן משפחות, זוגות או בודדים המעוניינים ליהנות מחבילות נופש מוזלות ליער השחור מעדיפים לטוס בתקופת החורף.