איך לשלב טיול יחד עם צימר

פעילות משפחתית אהובה על הישראלים היא טיולי שטח, ובמיוחד כאשר משלבים את הטיול עם מקומות אטרקטיביים שניתן לבקר בהם. עבור משפחות שומרות מסורת, טיולים בסופי שבוע שמהווים את הזמן העיקרי למפגשים של כל בני המשפחה יחד- הם דבר שלא פשוט לארגן.

העובדה שלא ניתן לנהוג ברכב במהלך השבת עצמה, מייצרת את הצורך בשילוב של מקום לינה נוח ונעים, עבור הלילה שבין שישי לשבת, בקרבת מקום לאזור שבו מעוניינים לבקר. צימרים במירון מהווים פתרון נהדר לשהייה משפחתית באזור אטרקטיבי שמתאים הן לטיולים, והן לביקור במקומות ייחודיים ומעניינים.

מירון- מושב פסטורלי הממוקם בתוך נוף גלילי

המקום המפורסם ביותר הסמוך למושב מירון, הוא כמובן קבר הרשב"י, אשר רבים עולים אליו על מנת לחגוג את ל"ג בעומר ולבצע את מנהג ה"חאלקה"- התספורת הראשונה של ילדים שמלאו להם שלוש שנים. בהר מירון שהוא המקום בו נמצא הקבר, מתקיימת מדי שנה הילולה מרובת משתתפים, ומדובר באתר דתי פופולרי ביותר עבור אנשים דתיים וחילוניים כאחד- רק במקום השני אחרי הכותל המערבי.

מושב מירון נמצא למרגלות ההר והוא מתאפיין בפסטורליות נעימה. האוכלוסייה המתגוררת בו היא אנשים דתיים, ויש בו בית כנסת ומקווה טהרה. בשל קרבתו של המושב אל ההר המפורסם, וכן בזכות העובדה שהוא ממוקם בליבו של טבע ירוק ויפהפה, הפך מירון למקום מבוקש מאוד לביקורים ולנופש. צימרים במירון הלכו והתרבו עם השנים והפכו למקום נופש אטרקטיבי, ובגלל ייחודיות המקום וכן הרצון להנגיש אותו לקהל הלקוחות הפוטנציאלי העיקרי- בעלי הצימרים התאימו אותם לשהייה של שומרי מסורת. הצימרים במושב מירון מכילים את כל הדרוש למשפחה המטיילת באזור בסופי שבוע וחגים, ומעוניינת לשמור על המנהגים ומצוות השבת- כמו למשל פלטה לחימום מזון, מיחם והיצע של ארוחות כשרות למהדרין.

כיצד בוחרים צימרים במירון

הזמנה של מקום לינה לנופש וטיולים צריכה להיעשות לאחר הכנה של "רשימת צרכים", שהיא ספציפית עבור כל משפחה: מספר הנופשים, כמות הילדים לעומת כמות המבוגרים, ותנאים מבוקשים כמו למשל קרבה לבית הכנסת ולמקווה, שתאפשר הליכה רגלית אל המקומות הללו בשבת.

משפחה המעוניינת לשלב טיול יחד עם לינה בצימר במושב מירון, יכולה להיות סמוכה ובטוחה כי היצע הצימרים הגדול והמגוון, יאפשר לה למצוא את המקום המדויק שעונה על כל דרישותיה. צימרים במושב מירון קיימים מסוגים שונים, כאשר חלקם ממוקמים כחדר נוסף עם כניסה נפרדת, בתוך בית גדול של המשפחה המארחת, וחלקם מהווים מתחם נופש פרטי כשלעצמו, בתוספת בריכה ופינוקים נוספים שבהחלט עשויים להוות אטרקציה, במיוחד עבור ילדים.

היכולת להיעזר באינטרנט ולמצוא מידע מהימן ומפורט לגבי סוגי הצימרים במושב מירון וכן הצעות למסלולי טיול למשפחות בסביבתו, מייצרת הנאה גדולה מהטיול הצפוני הזה- שילוב מושלם בין שהייה במקום נוח ומזמין, לבין הפקת המיטב מהטיול עצמו ומהנוף באזור הגליל.