איך לצאת לחופשה בחו"ל בראש שקט

כשאנחנו חושבים על טיול לחו"ל המילה הראשונה שעולה לרובנו היא "חופש". אבל, מתי "החופש" הזה הופך למטלה, להתמודדות מסורבלת ומעיקה שמעיבה על הטיול כולו? אנחנו רוצים להציע לכם דרך אחרת ואולי לשבור לכם כמה סטיגמות הקשורות בטיולים מאורגנים לחו"ל.

למי זה טוב?

נכון, לרוב תרמילאים וסטודנטים צעירים לא יבחרו בטיול מאורגן. יתרה מכך, כנראה שלא נציע לחייל שרק עכשיו השתחרר לקחת טיול שכזה, אבל בינינו, רובנו כבר לא שם. הורים, משפחות, אוכלוסיות מבוגרות ושומרי מסורת – עבורכם הטיול המאורגן יכול להוות הפתרון המושלם.

הפתעה! מסתבר שזה הרבה יותר זול...

באופן מפתיע, טיולים מאורגן הרבה יותר זול מיציאה לחופשה בחו"ל באופן עצמאי. חברת הטיולים עמה נסעתם בדקה כבר עבורכם את החבילות המשתלמות ביותר ועל הדרך חסכה לכם זמן רב בחיפוש אחר דילים טובים על טיסות ומלונות. כמו כן, כשתגיעו ליעד, מדריכי הטיולים יעזרו לכם להימנע מ"מלכודות תיירים" וידעו לכוון אתכם בין שלל האטרקציות, הקניות והמסעדות באופן מהנה ויעיל. בסופו של יום, טיול מאורגן זול יותר ב- 15% מטיול עצמאי, סכום מכובד לכל הדעות.

טיולים מאורגנים חוסכים המון... זמן

עבור משפחות ואנשים עובדים מדובר בחיסכון עצום בזמן וכאב ראש. אין צורך לשבור את הראש עם מפות ותכנונים אינסופיים של הטיול ,כדי שתבזבזו יותר מדי זמן ותפספסו יעדים ואטרקציות. ומה אם נאמר לכם שמישהו מנוסה כבר עשה את העבודה הקשה הזאת עבורכם?

אגב, אם אתם שומרי מסורת, או אפילו שומרי כשרות, מאד מומלץ לקחת טיול מאורגן ייעודי לשומרי מסורת, על מנת לחסוך לכם את החיפוש הסיזיפי והתסכול הרב מחיפוש אחר מקומות "נורמליים" לאכול בהם.

ישנם יעדים שמאד מומלץ לקחת בהם טיול מאורגן

ישנם מקומות שבהם מומלץ ואפילו חשוב לקחת טיול מאורגן בחו"ל משיקולים ביטחוניים. יעדים מסוימים בדרום אמריקה, דרום אפריקה וכיוצ"ב הינם אתרים מסוכנים יחסית ועל כן טיול מאורגן יוכל לספק לכם אבטחה ולדאוג לשקט הנפשי שלכם בזמן שאתם מטיילים.

כמו כן, לאתרים בהם פערי השפה והתרבות הינם משמעותיים מומלץ לצאת בטיול מאורגן. יעדים כמו סין או יפן, לדוגמה, יכולים להיות מתסכלים במיוחד עבור התייר המערבי שכן אזורים נרחבים בהם אינם נגישים בשפות מערביות והמנהגים שלהם יכולים להיות משונים ומרגיזים לפעמים אם לא מקבלים מהמדריך שלכם את הקונטקסט המתאים.

לבסוף- אתרים הדורשים נסיעות מרובות יכולות להיות מלחיצות ומורכבות. אם אתם נוסעים בתחבורה ציבורית  תמיד תהיו בלחץ להספיק לאוטובוס/ רכבת/ טיסה הבאה שלכם ולאלו מכם שמעדיפים להשכיר רכב, קחו בחשבון שנסיעות ארוכות יכולות להיות מאד מתישות. אי לכך, בטיולים כמו "חוף לחוף" בארה"ב או מסע באוסטרליה, מומלץ לקחת טיול מאורגן שידאג להסיע אתכם ממקום למקום בצורה נעימה ורגועה.  

לסיכום

אתם רוצים לצאת לטייל קצת בעולם, לנקות את הראש וליהנות, אז למה לשבור את הראש ולדאוג לכל כך הרבה פרטים, כשאפשר לתת למדריכים מנוסים בחברה ותיקה לעשות את העבודה הקשה בשבילכם? טיול מאורגן – הכדור שלכם נגד כאב ראש בטיול...