אטרקציית כדור פורח

אטרקציית כדור פורח

אם אתם חולמים לעוף או לפחות לחוש כיצד זה מרגיש, אטרקציית הכדור הפורח תיקח אתכם הכי קרוב שאפשר למעוף. תוכלו לחזות במהלך החוויה בגבעות עטורות ביערות ובערוצי הנחל, לצפות בבעלי החיים ואולי גם ללטף את הצמרות של העצים הגבוהים ביותר. במידה ותפנו לחברה מורשית בעלת רישיון מקצועי להטסת הכדורים הפורחים, תוכלו להגיע ממש לגובה העננים, מכיוון שחברות כאלו רשאיות לעלות את הכדור עד לגובה מרבי של 5000 רגל. זה מאפשר ליהנות מהתצפית הפנוראמית ביותר של הארץ היפה שלנו ובסיום החוויה תנחתו נחיתה רכה על הארץ.

למי מתאימה החוויה הזו

מדובר על חוויית טיסה קסומה ובלתי נשכחת שמתאימה למי שאינו מפחד מגובה ואוהב להשתתף באטרקציות פעילות. הטיסה בכדור פורח תתאים כמו להפתעת יום ההולדת וכך גם להצעת נישואים, מכיוון שזו יכולה להיות טיסה חווייתית או טיסה רומנטית. כמו כן, ניתן לתכנן את הטיסה הזו לאורך כל שעות היום, כך שאפשר יהיה ליהנות במהלכה גם משעות הבוקר המוקדמות וגם משעות המתקרבות לשקיעה, בהן השמים נצבעים בצבעים מרהיבים וזה מעצים את החוויה עוד יותר. טיסה בכדור פורח מתאימה גם בתור פעילות אתגרית ביום חברה וגם בתור חוויה קבוצתית למספר חברים שחוגגים אירוע מיוחד כמו גיוס או שחרור למשל.

 

מתי אפשר להשתתף בטיסת כדור פורח ומה צריך להביא

הטיסות בכדורים הפורחים מתקיימות במרבית עונות השנה במידה ותנאי מזג האוויר מאפשרים את ההטסה של הכדור הפורח בצורה בטיחותית. ניתן להזמין את החוויה כמו באחד מימות השבוע וכך גם בסופי השבוע, כאשר המחיר ישתנה בהתאם ליום ולעונה של השנה. עבור ילדים מתחת לגיל 10 לא יגבה לרוב תשלום, אך הם יהיו חייבים בליווי של אחד ההורים ומקומם מובטח על בסיס מקום פנוי. במידה וישנם יותר מ-4 נוסעים בכדור, ניתן בדרך כלל לקבל הנחה. במהלך אטרקציית כדור פורח תתבקשו להביא בגדים ארוכים, מצלמה ומצב רוח מרומם.

 

מה כוללת החוויה מלבד הטיסה עצמה

במידה ומעוניינים, ניתן לשלב בחוויית הטיסה בכדור פורח גם שתייה חמה בגובה רב ואפשר בסיום הטיסה לעשות טקס חגיגי עם כיבוד ושתייה קלה. כמו כן, תוכלו גם לשלב בטיסה בכדור פורח נסיעת שטח בג'יפ 4X4  בהלוך ובחזור או ליהנות מארוחה טעימה בסיום הטיסה. משך הטיסה הוא בדרך כלל כשעה אבל במידה ומשלבים לפני או אחרי הטיסה פעילויות נוספות, זה יכול להפוך ליום כיף אמיתי. כל טיסה יוצאת בליווי עם מטיס מקצועי בעל רישיון ואפשר לבחור במסלול הטיסה על פי תנאי מזג האוויר באותו היום. אם רוצים ניתן גם לבקש לקשט את הכדור הפורח בבלונים או בשלט חגיגי לכבוד אירוע מיוחד ובמהלך הטיסה עצמה אפשר להצטלם כמה שרוצים גם סטילס וגם וידאו. מרבית השירותים הללו יצריכו תשלום נוסף, אך מכיוון שמדובר על חוויה שרבים חווים רק פעם בחיים, כדאי להפוך אותה לחגיגית ובלתי נשכחת.