אטרקציות מדהימות בצפון הארץ

למרות השטח הקטן שעליו מתפרסת ישראל עדיין יש בה הכל מהכל. כל אזור בארץ מביא אתו את הנופים הייחודיים שלו ואת האקלים שלו. בכל אזור בישראל תוכלו ליהנות מאטרקציות שונות. בדרום תיהנו מהמדבר הצחיח, במרכז מהרבה עתיקות, לאורך רצועות החוף מתרבות וחופי ים מרהיבים ובצפון מהרבה מים זורמים וירוק צומח. 

צפון הארץ הוא בהחלט אזור מאוד אטרקטיבי וחביב על תושבי הארץ, רובנו נוטים לבקר בצפון בכל ימות השנה, כמו כן, גם תיירים רבים פוקדים את הצפון ואת האתרים המיוחדים שהצפון השוקק מציע לכולם. בצפון ניתן למצוא את הנופים הרבים עם הטבע הקסום, יקבים, עצי פרי והרבה נחלים, מרחבים עם גוונים ירוקים ועוד. הצפון הוא מושלם לטיולים משפחתיים, זוגות רומנטיים שמגיעים לצימר ולכל מי שחפץ בנפשו טיול אטרקציות בצפון.

אטרקציות מדהימות בצפון                                                                                    

 הקסם של האזור הצפוני  בארצנו והמרחק שלו ביחס לכל מקום אחר הוא לא גדול, לכן הוא נחשב לאחד המקומות האטרקטיביים ביותר לחופשה, ומוקד אידיאלי לכל סוג של טיול. כל האטרקציות בצפון הם מקומות שמתאימים לכל המשפחה ותוכלו להיחשף אליהם במגוון של מוקדים כגון, הכנרת וכל החופים שלה שמספקים מגוון אטרקציות ופעילויות, רמת הגולן והגליל, עמק החולה, ועוד מסלולי טיול רבים.  

אילו אטרקציות בצפון מחכות לנו?                                                                                      

אין ויכוח על זה שבצפון ישנו ריכוז הרבה יותר גבוה של אטרקציות מאזורים אחרים בארץ. בין שלל הפעילויות האטרקטיביות תוכלו למצוא גם פארק מדע, מרכזי מבקרים למיניהם, מעיינים, טיולי סאגווי וטרקטורונים, מגוון של פארקים ומוזיאונים קייקים ורפטינג, פינות ליטף ואטרקציות רבות של מים ועוד. מלבד כל האטרקציות הללו, בצפון יש גלריות רבות ומתקיימים הרבה פסטיבלים ואירועים בכל תקופה וכדאי להתעדכן לגבי זה. כל פסטיבל מהווה אטרקציה בפני עצמה שכן הוא מכיל את כל התבואה של הצפון, אם זה היין או הפירות או אומנות בהשראה של הצפון ועוד. בצפון יש גם תנודה רבה של ציפורים, ואת עמק החולה המפורסם תוכלו לצפות במפגן ציפורים נודדות, בפריחת הכלניות ועוד במנעד של פעילויות שקשורות לכל עונה.  

אילו מסלולים תוכלו לעשות בצפון?                                                                             

באזור הצפון תוכלו למצוא טיולים ומסלולי טיול שונים. גם בגולן ובאזור הגליל והגלבוע, בחרמון והעמקים, הכל יהיה פתוח בפניי המטיילים במסלולים בדרגות קושי שונות. כך שכל עוד יש טיולים שיתאימו לעונות האביב והקיץ, תוכלו למצוא הרבה מסלולים שיכולים להתאים לכם גם בחורף הקר שלנו. לפני כל טיול א תכנון של אטרקציה כלשהי בצפון, חשוב שתבדקו את שעות הפתיחה אם אכן המקום שריר וקיים בעונה זו ותוודאו היטב את הפרטים, על מנת שלא תתאכזבו בהגיעכם. בנוסף, תבדקו אם הכל נכנס ללוח הזמנים שלכם ואם אתם לא עמוסים באטרקציות, ואולי תחלקו את הפעילויות השונות שתכננתם בין ימים שונים או שתשמרו חלק מהן לטיול הבא.