אטרקציות ופעילויות גיבוש לעובדים בסוכות

תקופת החגים נושאת עימה תחושה של התחלה חדשה. תחושת החגיגיות המתלווה לשנה החדשה, החרטה והסליחה אשר מתלווים ליום הכיפורים, וההנאה ותחושת החופש אשר מתלווה לחג הסוכות, כולם מעוררים בנו את הרצון לבלות עם המשפחות ועם החברים, וגם ליהנות ולערוך ימי גיבוש לעובדים. ארגון של יום כיף והנאה לעובדים הוא אינו עניין של מה בכך. ישנה רשימה ארוכה של מטלות שיש לדאוג להן כמו: בחירת המקום, בחירת האטרקציות, ארוחות וכיבוד, תחבורה ועוד, עד כדי כך שחברות רבות מחליטות להעביר את כל נושא הארגון לידיים מקצועיות. הקושי הגדול בארגון של ימי כיף שכאלה הוא שלרוב יש צורך לקלוע לטעמם ולתחומי ההתעניינות של סוגי אוכלוסייה שונים, ולא תמיד ניתן לקלוע לטעמו של גבר בגיל העמידה ולטעמה של בחורה בשנות העשרים עם אותה הפעילות. המאמר הבא יסייע לכם לבחור את האטרקציות המתאימות ביותר בעבור העובדים אצלכם בעסק, וייתן לכם אופציות לאטרקציות מגוונות.      

יום גיבוש לעובדים, אפשרויות ואטרקציות   

ישנם מספר אפשרויות שיכולות לבוא בחשבון בעת ארגון ימי גיבוש לעובדים:

סיורים באתרי טבע ומורשת: האפשרות הראשונה לארגון של ימי כיף לעובדים הוא לשכור מדריך אשר יארגן סיור באתרים פופולאריים שונים ברחבי הארץ. ניתן לבקר באתרים היסטוריים שונים, קברים עתיקים, אנדרטאות שונות, מוזיאונים, פארקים, אתרי פריחה, קברי צדיקים, בתי כנסת עתיקים ועוד.  

טיולי ג'יפים או טרקטורונים: אחת החוויות הטובות והמגבשות לימי כיף היא שילוב של סיורי טרקטורונים או ג'יפים, כך גם אלו אשר אינם מיטיבי לכת יוכלו ליהנות מסיורים בטבע.   

סיורי סגווי: סגווי הוא אחד מכלי הרכב הכיפיים והקלים ביותר לתפעול. נסיעה על גבי הסגווי אינה מצריכה רישיון נהיגה, ולכן סיורים כאלו יכולים להתאים לכל העובדים.  

טיולי אופניים: אם החברה שלכם מורכבת מחברה צעירים, תוכלו לארגן טיולי אופניים בשטחי טבע מרהיבים. אין כמו רכיבה על אופניים לצד נופים עוצרי נשימה.  

קטיף: לבסוף, אם אתם מעוניינים לארגן ימי כיף לעובדים ולמשפחותיהם תוכלו לארגן קטיף של פירות, מה שיכול להיות מהנה לכל הגילאים.     

כיצד לבחור את האטרקציות המתאימות?  

על מנת לארגן יום גיבוש לעובדים בצורה מוצלחת חשוב לבחור אטרקציות אשר יהיו מהנות בעבור רוב העובדים. לשם כך נמליץ לכם לבצע כמה פעולות :

בראש ובראשונה, בתור האחראים על ארגון של ימי גיבוש וכיף היינו ממליצים לכם לחשוב אילו ימי כיף אתם הייתם שמחים להיות שותפים בהם. באיזה פעילויות הייתם שמחים להשתתף, ובאילו אטרקציות הייתם רוצים לבקר. אין כמו דעה אישית לארגון מוצלח.

שנית, אם ברצונכם לדעת איזו פעילות תשמח ותגרום להנאה אצל רוב העובדים תוכלו להעביר סקר קצר בין כל עובדי החברה לתת להם כמה אופציות לימי כיף שונים, ולתת לרוב לבחור את הפעילות או האטרקציה המועדפת עליו.